En İyi Aydınlatıcı Krem: Uraw Leke Giderici


Genç yaşlı hemen herkesin en yaygın cilt problemlemleri arasında yer alan koyu lekeler, genellikle güneş, yaşlılık ve hiperpigmentasyon olarak da adlandırılmaktadır. Aşırı derecede güneşe maruz kalma, genetik durumlar, hormonlar ve iltihaplanmalar sonucunda meydana gelebilen cilt lekeleri, aynı zamanda akne, sivilce ve sedef hastalığı gibi cilt problemlerinin ardından da meydana gelebilir. Çoğu kez yüzün veya vücudun görünür kısımlarında yer eden bu cilt lekelerini URAW Aydınlatıcı Krem kullanarak pürüzsüz ve beyaz hale getirebilirsiniz.

Araştırmacılar leke giderici krem veya aydınlatıcı krem olarak da bilinen bu gibi kremleri alırken içeriğinde aydınlatıcı teriminin yer almasına dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Ülkemizde son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en iyi leke giderici Uraw Aydınlatıcı Krem, içeriğindeki özel bileşenleri sayesinde hem cilt lekelerinin giderilmesine hemde cildin beslenmesine yardımcı olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem Nedir?

Piyasaya çıkışından bu yana en çok tercih edilen leke giderici krem olarak da bilinen Uraw Aydınlatıcı Krem, cilt lekelerinde muzdarip bireylerin umut ışığı oluyor. Özellikle genellikle güneşe maruz kalma, akne ve sivilceden doğan izler, hormonal etkenler ve yaşa bağlı meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olan bu krem, aynı zamanda cildinize ekstra parlaklık kazandıran özel bir formüle sahiptir. Symwhite Plus maddesi sayesinde melanin sentezinde azalma sağlayarak cilt üzerinde aydınlatıcı etki gösteren Uraw Aydınlatıcı Krem, aynı zamanda içeriğindeki baobab yağı sayesinde güneşin ve çevresel etkenlerin neden olduğu yıpranmış cilt dokusunun onarılmasına yardımcı olur. Tüm bunların yanında içeriğindeki Çiğdem Çiçeği sayesinde kolajen elastin sentezini uyararak cildin yenilenmesine destek olan Uraw Aydınlatıcı Krem son derece kolay kullanımıyla hem kaliteli hem hesaplı.

Uraw Aydınlatıcı Krem Nasıl Çalışıyor?

Uzun klinik araştırmalar sonucunda uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanan Uraw Aydınlatıcı Leke Giderici Krem, içeriğinde Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract içermektedir. İçeriğinde bol miktarda doğal ürünler barındıran Uraw Aydınlatıcı Leke Giderici Krem, alternatif tıbbın yüzyıllardır cilt sağlığında kullandığı ürünleri yepyeni bileşenlerle harmanlayarak eşsiz bir sonuç elde ediyor. Cilt sağlığına faydalarıyla bilinen Shea yağı, Badem Yağı, Baobab Yağı ve Limon Çekirdeği Yağı gibi bileşenleri içerisinde barındıran bu krem, yalnızca cilt lekelerinin silinmesine yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda cildin beslenmesine, onarılmasına ve aydınlanmasına yardımcı olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem İçeriği

Oldukça kolay kullanımı sayesinde hemen her cilt tipinde uygulanabilen Uraw Aydınlatıcı Leke Giderici Krem, hafif masaj eşliğinde cilde uygulanarak durulanmadan sürülmektedir. Güneş kremiyle kullanılması durumunda daha iyi sonuçlar elde edebileceğiniz Uraw Aydınlatıcı Krem içeriğinde:

Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract

Symwhite Plus: Çam ağacından elde edilen pinosylvin’den ilham alınan ‘Phenylethyl Resorcinol’ ve ‘Bisabolol’ içerir. Bu iki kombinasyon melanin sentezinden azalma sağlayarak, cilt üzerinden aydınlatıcı etki gösterilmesine olanak sağlar.

VC-IP: Tirozinaz enzimini inhibe ederek, melanin sentezinin düzenli olmasına yardımcıdır. Bu şekilde beyazlatıcı ve aydınlatıcı etki gösterir.

Baobab Yağı: E vitamininden ve antioksidanlardan zengin içeriğe sahip buğday, güneşin ve çevresel etmenlerin etkisi ile yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Limon Çekirdeği Yağı: Cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesine yardımcı olur.

Crocus Crysanthus Extract: Gençliğin ve güzelliğin sembolü olan Çiğdem çiçeğinden elde edilen etken madde, kolajen elastin sentezini uyararak cilt yapısının yenileyerek düzenlenmesine yardımcı olur. Hücreler arası iletişimi kolaylaştırarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasını destekler.

İlgili Mesajlar

Egzama Nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri

[email protected]

Sedef Hastalığına Karşı Saç Sağlığını Korumanıza Yardımcı Olan 7 Yöntem

[email protected]

Her Cilt Tipine Uygun Nemlendirici: Uraw Phantel Krem Nedir?

[email protected]

Yorum Yap